تولید کننده‌ها

هیچ تولیدکننده ای وجود ندارد

چرم زنانه
چرم مردانه
کیف چرمی

شاخه های بلاگ خبری

تاریخ انتشار: 95-09-10 21:09:12 چهارشنبه
نمایش: (722)

معرفی نمایشگاه بین‌المللی امپکس تهران

نمایشگاه بین‌المللی امپکس تهران ، نمایشگاه  تخصصی کفش . صنایع وابسته آن  است که در میانهٔ آذر ماه هر سال برگزار می‌شود. این نمایشگاه ، یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی در ایران است.

نخستین دورهٔ نمایشگاه بین‌المللی امپکس تهران در سال ۱۳۹۱ در هتل بین المللی المپیک (در نزدیکی استادیوم  آزادی) برپا شد و تا سال ۱۳۹۲ برگزاری آن در همین مکان ادامه یافت. امّا از سال ۱۳۹۳ در نمایشگاه بین المللی واقع  در مصلای امام خمینی (ره) تهران (در محله عباس‌آباد  ) برگزار گردید .

۱۳۹۱

اتحادیه کفاشان دست دوز تهران در سال ۱۳۹۱ اقدام به برگزاری اولین دوره از نمایشگاه امپکس با مساحت دو هزار متر مربع در هتل بین‌المللی کرد. این نمایشگاه میزبان نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند، آذربایجان و عراق بود.

۱۳۹۲

به دلیل استقبال تولیدکنندگان و عرضه کنندگان در سال ۱۳۹۲ نیز دومین دوره از نمایشگاه امپکس با مساحت پنج هزار متر مربع در همان مکان قبلی با حضور شرکت کنندگان قبلی و به همراه نمایندگانی از کشور هند برگزار شد.

به دلیل کمبود فضای  نمایشگاهی  و استقبال گسترده  از این نمایشگاه ، محل برگزاری آن به نمایشگاههای دائمی تغییر یافت .

۱۳۹۳

در سال ۱۳۹۳ نیز اتحادیه کفاشان دست دوز تهران تشکلی را با اتحادیه چرم تهران، اتحادیه کفش‌های ماشینی، اتحادیه سراج‌ها، اتحادیه چرم مصنوعی، اتحادیه جامعه صنعت کفش و انجمن صنعت چرم ایران تشکیل داد و سومین دوره از نمایشگاه امپکس را با متراژ شش هزار متر مربع در نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور نمایندگان خارجی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند، آذربایجان، عراق، هند، اسپانیا و آلمان برگزار کرد.

۱۳۹۴

دومین تجربه حضور مقتدرانه در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران با حضور کلیه تشکلها.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*